0 312 354 90 60 - 115
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

QUANT LPG/CNG sistemi 2012 yılından bu tarafa üzerinde çalıştığımız ve yüzlerce test yaptığımız bir çalışmanın sonucudur. Regülatörümüz güçlü ve kalitelidir. Binlerce atmosferik ve turbo araçta çok uzun testlere tabi tutulmuştur. ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi) yazılım ve Enjektörler Avrupa’da bir çok markanın denenmesi sonucu Polonya markası LPGTECH ile  ortak çalışılarak ortaya çıkartılmıştır. Bu parçalar dünyada 35 ülkede kullanılmaktadır.

QUANT markasını oluşturulurken kaliteden asla ödün vermedik.

Hiç bir parçayı ucuz olsun diye düşük kalitede sisteme dahil etmedik.

Döviz fiyatlarının sürekli yükselmesi ve LPG sistemlerinin önemli parçalarının neredeyse tamamının ithal olması fiyatları otomatik olarak yukarı çekmiştir. Durum böyle olunca firmalar ikinci, üçüncü kalitede ürünlere yönelerek fiyatları düşürdüler ve müşterilerine daha uygun fiyatlı ürünler sunmaya çalıştılar.

QUANT olarak biz tam tersi bir yol izledik. Hem ekonomik fiyatla hem de dünyanın en kaliteli ürünleri ile QUANT sistemini oluşturmayı başardık. Bu nedenle QUANT için pazardaki en kaliteli LPG sistemi diyebiliriz.

1- Gerçek enjektör Selenoid valf gibi değildir

2- 5 yıl garantili ECU > En üst düzey elektronik komponentler, üstün yazılım, ister benzin haritası ister OBD’ye göre otomatik kalibrasyon

3- Kaliteli ve güçlü Regülatör > Kompakt ufak hacimli, yüksek akış ve ısı kapasitesi ile en güçlü motorları dahi besler

Diğer tüm parçaların da kalitesiyle birlikte toplam düzeyde en mükemmel LPG sistemi QUANT‘tır diyebiliriz.

HİÇ BİR MARKA BU 3 ÖZELLİĞİ BİR ARADA BARINDIRMAZ 

Oysa bu 3 özellik LPG sistemin beyni, kalbi – ciğerleri ve bacaklarıdır. Bu parçaların en üst düzey kalitede olması şarttır. QUANT olarak bu 3 parçanın kalitesinden kesinlikle ödün vermedik

Tüm bu sebeplerden dolayı QUANT sistemini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bozulmayan, sürekli ayar istemeyen, garanti süresi uzun, kaliteli, güçlü, ekonomik fiyatlı yedek parça gibi tüm özellikler QUANTta mevcuttur.

QUANT LPG sistemini montaj sonrası 3 ay boyunca iade garantili olarak kullanabilirsiniz.