0 312 354 90 60 - 115
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yönetim

Anasayfa » Yönetim

Tunalı motorlu araçlar olarak oto servis hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir özel servisiz. Sektördeki  tecrübemiz 35 yıla ulaşmıştır. 5.000 m2 kapalı alanda Tamir – Bakım , Kaporta- Boya , Yedek parça , Rot-balans , Mini onarım , Oto estetik ve LPG montajı yapıyoruz.

LPG ile tanışmamız sıralı sistemin ilk çıktığı 2004 yılına rastlamaktadır.

Önceleri BRC montajı yapan Ankara bayisi olarak çalıştık. Daha sonra TELEFLEX GFİ sisteminin Türkiye tek dağıtıcılığını 2013 yılına kadar devam ettirdik . Hem montaj hem de toptan dağıtım yaparak bayilikler oluşturduk. TELEFLEX GFİ  2013 yılında Hollanda dan İtalya ya  satıldığında bizim de Türkiye dağıtıcılığımız son buldu.

Ancak bu sistemi yeni Türkiye dağıtıcısından satın alarak montaj yapmaya bir müddet devam ettik. Ancak daha sonra yeni TELEFLEX GFİ yi takmaktan vaz geçtik. ktan vaz geçtik. Çünkü yeni sistemde VALEO ECU , GFİ Enjektör ve BOSCH basınç sensörü kullanılmasından vazgeçildi. Böylece orijinal TELEFLEX GFİ yapısı da bozulmuş oldu. Sistem GFİ adı ile yeni bir LPG markası olarak devam etmeye başladı. Fakat orijinal TELEFLEX GFİ kalitesi yok oldu. 

Biz Tunalı Motorlu Araçlar olarak TELEFLEX GFİ montajı yaptıran müşterileri mağdur etmemeye hep gayret ettik . Ancak yedek parça ve garanti konusunda bazı sıkıntılar yaşadık. Bizim distribütörlüğümüz sırasında montaj yaptıran tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden gelen gayreti sarfediyoruz.Parça temini ve ayar konusunda yardımcı oluyoruz.

Tunalı Motorlu Araçlar olarak LPG konusunda üzerinde uzun süre çalıştığımız  QUANT LPG markası ile yolumuza devam ediyoruz. QUANT ın ön kit dediğimiz parçalarını ( ECU , ENJEKTÖR , MAP , TESİSAT ve DÜĞME ) TELEFLEX GFİ müşterilerine uygun fiyatlarla veriyoruz ve montaj yapıyoruz. Böylece TELEFLEX GFİ regülatörü araç üzerinde kalıyor , diğer parçaları değiştirip yeniden garanti veriyoruz. Bu yaptığımız TSE de yasal bir işlemdir. Müşteriler için de büyük bir kolaylıktır. Daha uzun süre garantili , daha geç bozulan ve yüksek kaliteli bir ön kiti araçlarına takmış oluyorlar. Mağduriyeti ortadan kaldırmış oluyoruz.

 

QUANT LPG sisteminin OEM ( Araç üreticilerinin fabrika çıkışı montajında kullanılan ürünler ) de kullanılacak kalitede bir sistem olmasını düşünerek çalışmalar yaptık . Bunun için mükemmel bir enjektöre ve çok kaliteli bir yazılıma öncelikle ihtiyacımız olduğuna karar verdik. Uzun süren araştırmalar neticesinde Polonya markası LPG TECH ile çalışmaya karar verdik ve parçalarını 2 yıl boyunca en ağır koşullarda test ettik.

QUANT Regülatör ile LPG TECH parçalarını atmosferik ve turbo araçlarda kullandık.

LPG TECH yazılımı enjektörü 35 ülkede kullanılmaktadır.

Oluşturduğumuz LPG sistemi ile tekrar tekrar denemeler yaptık. Kullanıcı yorumlarını ve kilometre testlerini tamamladığımızda ortaya mükemmel bir kombinasyon çıktı .  QUANT LPG – CNG sisteminin oldukca yüksek kalitede bir ürün olduğunu büyük bir heyecanla gördük . 

Bu tarihten itibaren QUANT markasının yasal işlemlerini tamamladık ve gerekli tüm belgeleri edindik. 2017 yılının ortalarından itibaren de Türkiye ve tüm dünyada satışlara başladık .

QUANT  LPG – CNG  sistemini tüm marka ve model araçlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz . QUANT ın kalitesi ve fiyatına güvenebilirsiniz. Tunalı Motorlu Araçlar olarak hiçbir zaman arkasında durmayacağımız bir ürün veya hizmeti müşterimize sunmadık. Her zaman en kaliteli ve tek marka bir ürün kullanmayı hedefledik.

Biz QUANT LPG -CNG sisteminin tam olarak güveniyoruz.  Ürünün kalitesinden ve müşterilere sağlayacağı faydadan kesin olarak eminiz. QUANT tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yeterlidir.

Veli Şahin

velisahin@tunali.com.tr

info@tunali.com.tr

0532 427 05 08